Haberler

2. Kademe Antrenör Kursu - 22 Temmuz - 04 Ağustos 2018 - İSTANBUL

 

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Kick Boks 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu 22 Temmız - 04 Ağustos 2018 tarihleri arasında İstanbul Şehit Caner Spor Salonu' nda yapılacaktır.

Antrenör Kursu Kayıtları: 22 Temmuz 2018 tarihinde,

Temel Eğitim Dersleri: 22-29 Temmuz 2018 tarihinde,

Özel Eğitim Dersleri: 29 Temmuz - 04 Ağustos 2018 tarihinde İstanbul' da yapılacaktır.

2. Kademe Antrenör Kursuna kayıtları 01 Ocak 2018 tarihinden itibaren E-devlet' te bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Portalından yapılacaktır. Kurs başvuruları son günü 19 Temmuz 2018' dir, bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kursiyerler kurs katılım ücretlerini aşağıda belirtilen Federasyon Garanti Bankası Hesabına “2. Kademe Antrenör Kursu Katılım Ücreti” olarak 1.000.00 TL yatırarak dekont ile diğer istenilen evrakları kurs görevlisine kayıt sırasında teslim edeceklerdir.

Kurs katılım ücretini yatırmayıp dekontu kurs görevlisine teslim etmeyenler diğer istenilen belgeler tamam olsa dahi kursa alınmayacaklardır.

NOT: Kurs kayıtları E-devletten yapılacaktır. E-devlette yapılan kayıt sonrası mail adresinize Referans Numaranız gelecektir. Ödemeler Garanti Bankasına bu "Referans Nımarası" ile yapılacaktır. Ödeme yapmak için Banka Görevlisine "Kurum Ödemeleri" nden "Spor Federasyonları" Branş olarak "Kick Boks" a yapılacağı söylenmesi yeterlidir. Bu şekilde kayıt ve ödeme yapmayanlar kursa kabul edilmeyecektir. E-devletten kayıt yapmayanlar herhangi bir şekilde ödeme yapsalar dahi kursa kabul edilmeyecek olup, ücret iadesi de yapılmayacaktır.

Kurs Yöneticisi:

Katılım Şartları İçin Tıklayınız.

Ders Programını Görmek İçin Tıklayınız.